oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: View mode
sr: Врста приказа
