oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Node
ta: கணு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
