oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: View mode
th: โหมดของวิว
