oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Node
uk: Матеріал

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Plugin configuration
uk: Конфігурація плаґіна

en: No query allowed.
uk: Запити заборонені.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
uk: Некорректний шлях. Припустимими є латинські абетково-цифрові символи, а також символи "-", ".", "_" та "~".
