oEmbed Providers (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Scheme
cs: Schéma

en: Media
cs: Média

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Formats
cs: Formáty

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název
