oEmbed Providers (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Scheme
sk: Schéma

en: Media
sk: Médiá

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Formats
sk: Formáty

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
