oEmbed Providers (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Media
el: Μέσα

en: Provider
el: Πάροχος

en: Formats
el: Μορφοποιήσεις

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
