oEmbed Providers (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Media
ka: მედია

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Formats
ka: ფორმატები

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
