oEmbed Providers (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Endpoints
bo: མཐའ་སྣེ
