oEmbed Providers (1.0.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: General
sv: Allmän

en: Provider
sv: Leverantör

en: Formats
sv: Format

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Provider name
sv: Leverantörsnamn

en: Provider URL
sv: URL till leverantör
