oEmbed Providers (1.0.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Scheme
gl: Esquema

en: Media
gl: Medios

en: General
gl: Xeral

en: Provider
gl: Proveedor

en: Formats
gl: Formatos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Provider name
gl: Nome do proveedor
