oEmbed Providers (1.0.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Media
ne: मिडिया

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Machine name
ne: मशीन नाम
