oEmbed Providers (1.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Schemes
te: పథకం

en: Scheme
te: పథకం

en: General
te: సాధారణ
