oEmbed Providers (1.1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Schemes
ca: Esquemes

en: Scheme
ca: Esquema

en: Media
ca: Multimèdia

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Provider URL
ca: URL del proveïdor

en: Allowed Providers
ca: Proveïdors permesos
