oEmbed Providers (1.1.4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Schemes
hu: Sémák

en: Scheme
hu: Séma

en: Media
hu: Média

en: General
hu: Általános

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Formats
hu: Formátumok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Provider name
hu: Szolgáltató neve

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Endpoints
hu: Végpontok

en: The URL @url is not valid.
hu: @url hivatkozás nem érvényes.
