oEmbed Providers (1.1.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: General
jv: Umum

en: Formats
jv: Format

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
