oEmbed Providers (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: General
lt: Bendras

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Formats
lt: Formatai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
