oEmbed Providers (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: General
mr: साधारण

en: Provider
mr: प्रदाता
