oEmbed Providers (2.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Media
bn: মাধ্যম

en: General
bn: সাধারণ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
