oEmbed Providers (2.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Scheme
fi: Skeema

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Formats
fi: Muodot

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Endpoints
fi: Päätepisteet

en: The URL @url is not valid.
fi: URL @url ei ole kelvollinen.
