oEmbed Providers (2.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Media
th: สื่อ

en: General
th: ทั่วไป

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
