oEmbed Providers (2.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Media
be: Мультымедыя

en: General
be: Агульны

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Formats
be: Фарматы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
