oEmbed Providers (2.0.0-rc3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Media
ta: ஊடகம்

en: General
ta: பொது

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Formats
ta: வடிவங்கள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
