oEmbed Providers (2.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Media
cy: Cyfryngau

en: General
cy: Cyffredinol
