oEmbed Providers (2.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Media
hr: Mediji

en: General
hr: Općenito

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Formats
hr: Oblici

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
