oEmbed Providers (2.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
