oEmbed Providers (2.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Media
hy: Մեդիա

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
