oEmbed Providers (2.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Media
ps: رسنۍ

en: General
ps: ټوليز

en: Formats
ps: بڼې
