oEmbed Providers (2.0.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Scheme
he: סכמה

en: Media
he: מדיה

en: General
he: כללי

en: Provider
he: ספק

en: Formats
he: תבניות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
