oEmbed Providers (2.0.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Scheme
id: Skema

en: General
id: Umum

en: Provider
id: Penyedia

en: Formats
id: Format

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin

en: Provider name
id: Nama penyedia
