oEmbed Providers (2.0.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Scheme
kn: ಸ್ಕೀಮ್

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: General
kn: ಜನರಲ್
