oEmbed Providers (2.1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Media
ar: ميديا

en: General
ar: عام

en: Provider
ar: المزود

en: Formats
ar: تنسيقات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Provider name
ar: اسم الموفر
