oEmbed Providers (2.1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Scheme
lv: Shēma

en: Media
lv: Multivide

en: General
lv: Galvenie

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Formats
lv: Formāti

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Provider name
lv: Pakalpojuma sniedzēja nosaukums
