oEmbed Providers (2.1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: General
eu: Orokorra

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Formats
eu: Formatuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
