oEmbed Providers (2.1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Scheme
ur: اسکیم

en: Provider
ur: سہولت کار
