oEmbed Providers (2.2.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Media
et: Meedia

en: General
et: Üldine

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Formats
et: Vormingud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: oEmbed source
et: oEmbed allikas

en: Use oEmbed URL for reusable media.
et: Kasuta oEmbed URL-i korduvkasutatava meedia jaoks.
