oEmbed Providers (2.2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Provider
ro: Furnizor

en: Formats
ro: Formate

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină
