oEmbed Providers (2.2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Media
ug: مېدىيا

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Formats
ug: فورماتلىرى
