oEmbed Providers (2.2.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: General
ast: Xeneral

en: Formats
ast: Formatos
