oEmbed Providers (2.2.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Scheme
da: Skema

en: General
da: Generelt

en: Provider
da: Udbyder

en: Formats
da: Formater

en: Machine name
da: Internt navn

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Provider name
da: Leverandørnavn

en: The URL @url is not valid.
da: URLen %url er ikke gyldig.
