oEmbed Providers (2.2.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: General
is: Almennt

en: Use oEmbed URL for reusable media.
is: Nota oEmbed URL fyrir endurnýtanlegt margmiðlunarefni.
