oEmbed Providers (2.2.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Formats
nn: Format

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
