Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Menu
eu: Menua

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
