Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Menu
ar: القائمة

en: Configure
ar: ضبط

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Fixed
ar: ثابت

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
