Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Menu
az: Menyu

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Bottom
az: Aşağı

en: Fixed
az: Sabit

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
