Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Top
be: Верх

en: Menu
be: Меню

en: Configure
be: Правіць

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
