Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Top
bg: Връх

en: Menu
bg: Меню

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно
