Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Left
bo: གཡོན

en: Absolute
bo: བལྟོས་མེད་གནས།
