Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Configure
da: Konfigurér

en: Bottom
da: Bund

en: Fixed
da: Fast

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Absolute
da: Absolut
