Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Top
de: Oben

en: Menu
de: Menü

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Bottom
de: Unten

en: Fixed
de: Statisch

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Absolute
de: Absolut

en: Transition Duration
de: Übergangsdauer
